Aktualizacja: 2015-01-01

Cennik 2015

biletów promowych na trasie

Gdynia – Karlskrona na 2015 rok

(cena pakietu: samochód osobowy + kierowca, przy przeprawie promem dziennym)

 

 

Taryfa Economy

Trayfa Flexi

Taryfa Premium

Taryfa Economy to płatność za bilet od razu kartą płatniczą lub kredytową oraz przelewem za pośrednictwem Przelewy24. Po zakupie biletu nie ma możliwości zwrotu. Istnieje jedynie możliwość zmiany terminów za odpłatą 210 zł za każdy kierunek podróży oraz dopłata w różnicy ceny na nowy termin. 

Trayfa Flexy to płatność gotówką lub kartą Visa lub Mastercard nawet w dniu wypłynięcia. Istnieje możliwość zwrotu biletu bez kosztowo najpóźniej na 24 godziny przed terminem odpłynięcia. Każdorazowa zmiana wiąże się z nową kalkulacją ceny na dany termin. W przypadku zwrotu w dniu wypłynięcia potrącana jest połowa ceny biletu.

Taryfa Premium to płatność gotówką lub kartą Visa lub Mastercard nawet w dniu wypłynięcia, zmiana biletu możliwa najpóźniej na dzień przed wypłynięciem bez kosztowo ale z nową kalkulacją cenową na nową datę,. Zwrot bez kosztowy biletu dozwolony nawet w dniu wypłynięcia dodatkowo bonusem jest pierwszeństwo zjazdu na ląd po przypłynięciu do portu docelowego oraz darmowe śniadanie.

od 299 zł

od 399 zł

od 619 zł


Powyższe ceny nie dotyczą samochodów cieżarowych.

 
Copyright © 2010-2015 GdyniaKarlskrona.pl